Odkryj sekrety lata na półkoloniach letnich w Ekolucky

ekolucky polkolonie letnie, Odkryj sekrety lata na półkoloniach letnich w Ekolucky

Jedną z popularniejszych form spędzania letniego wypoczynku są letnie półkolonie. Cenią je, którzy szukają odpowiedzi na słynne: „mamo, tato – nudzę się!”. W Ekolucky mamy sposoby na nudę! Stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci próbują nowych rzeczy poprzez zabawę.

„…bo wakacje są od tego, aby bawić się na całego!”

W trakcie jednego, pięciodniowego turnusu dzieci uczą się nie tylko samodzielności, ale także mogą rozwijać nieznane dotąd zainteresowania i talenty. Półkolonie to grupowa forma wypoczynku, w której dzieci rozwijają umiejętności interpersonalne. Tym samym stają się bardziej pewni siebie, wzmacniają mocne strony oraz otwierają się na otaczający ich świat. Synonimem letnich półkolonii w Ekolucky jest bogata oferta zajęć. Wychodzimy z założenia, że wakacje to świetny czas na doświadczanie, próbowanie i rozwijania siebie.

Tematykę półkolonii dostosuj do zainteresowań swojego dziecka

Wiemy, że kluczowym aspektem w wyborze letniego wypoczynku jest ich tematyka. Dlatego w tym roku wybraliśmy dwa motywy przewodnie – „blisko zwierząt” oraz „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i wszystkie aktywności kręcą się wokół zwierząt oraz sportu. Na ich podstawie tworzymy cały harmonogram. Jednak stałym punktem każdego turnusu są tematyczne zabawy z językiem angielskim, Lego Education, kreatywne zajęcia plastyczne, artystyczne oraz edukacyjne, a także aktywności na świeżym powietrzu. Podczas swobodnej zabawy przychodzą do głowy najciekawsze pomysły. Lato jest porą roku, która daje wiele możliwości do odkrywania przyrody oraz korzystania z letnich darów natury oraz zadbania o naturalną syntezę witamy D ze słoneczka. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dużo czasu spędzamy na dworze.

Harmonogram, który pęka w szwach od atrakcji

Na każdy turnus przewidziane są także wycieczki. Dzieci, które zdecydowały się na sportowe półkolonie, rozwijały umiejętności sportowe pod okiem profesjonalnych trenerów koszykówki oraz poznały podstawy gry w squasha, badmingtona oraz tenisa stołowego w myśl zasad fair play. Sportowe półkolonie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają dużą ilość energii do spożytkowania. Mali miłośnicy zwierząt przez cały turnus otaczały się różnymi futrzakami. Wycieczka do stadniny koni, czy odwiedziny w alpakowej zagrodzie to tylko przykłady atrakcji, które czekały na naszych uczestników. Nie obyło się bez show, w którym pierwsze skrzypce grały Sowy ze Skrzydlatej Ferajny.

Jeśli szukacie idealnych półkolonii, z pomocą najfajniejsze półkolonie w Ekolucky! To jest trzecia edycja i my wiemy o tym, że nie ostatnia. Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Wręcz przeciwnie, mogą być wypełnione po brzegi ciekawymi atrakcjami!

ekolucky polkolonie letnie, Odkryj sekrety lata na półkoloniach letnich w Ekolucky

Zobacz także pełną galerię zdjęć z letnich półkolonii: