Nabór dzieci

Chcesz zgłosić swoje dziecko do Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Ekolucky? Nic prostszego!
Wypełnij formularz, a za 21 dni otrzymasz od Nas decyzję. W przypadku pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Opłata rekrutacyjna: 0 zł!
Wpisowe: 0 zł!
Obawiasz się, czy Twoje dziecko zaaklimatyzuje się w Naszym Przedszkolu?
Bez obaw! Przygotowaliśmy przyjazny program adaptacji dla każdego Malucha!

Program adaptacyjny dla rodziców i dzieci rozpoczyna się w trakcie wakacji. W Ekolucky zwracamy szczególną uwagę na to, aby dzieci w przedszkolu czuły się jak w drugim domu.

Zajęcia adaptacyjne składają się z serii spotkań, na których rodzice poznają przedszkole, organizację pracy oraz kadrę. Kolejne spotkania odbywają się wraz z dziećmi i mają na celu przybliżenie środowiska przedszkolnego, poznanie nauczycieli, formą nawiązywania kontaktu i wzajemnego poznawania się są wspólne zabawy.

Spotkania z najmłodszymi są tak organizowane, by przypominały rzeczywisty dzień w przedszkolu. Dzieci słuchają bajek, biorą udział w różnych zajęciach plastycznych lub bawią się na placu zabaw. Na koniec dnia nauczyciele wręczą małym przedszkolakom pamiątkę z tych spotkań, np. w formie wspólnego zdjęcia, by maluch pamiętał, dokąd będzie wracał.

Jeżeli dziecko zapisane zostanie do przedszkola w trakcie trwania roku szkolnego i zachodzi taka potrzeba, przedszkole zagwarantuje dziecku możliwość przebywania w sali wraz z rodzicem. Opiekun w miarę możliwości powinien zachowywać postawę biernego obserwatora, jedynie w przypadku, kiedy dziecko zwróci się bezpośrednio do niego, wzmacniać je pozytywną uwagą.

Zgłoś dziecko

    Data urodzenia dziecka *